O nas - historia i wizja

Historia

Agawę tworzą ludzie.

AGAWA to odzwierciedlenie
naturalnego piękna...

Nie możesz odtworzyć natury, ale możesz ją odzwierciedlać.
 

Żeby stworzyć dobrze funkcjonującą firmę, trzeba kochać to co się robi i szanować nawzajem. AGAWA to nasz drugi dom. To miejsce do którego chcemy przychodzić, dbać o nie i ustawicznie rozwijać.

Agawa – to ludzie.

Tak samo jak dbamy o rozwój firmy, dbamy też o ludzi którzy ją tworzą, bo bez nich serce firmy nie biłoby tak mocno. Dzięki dbałości o to co tworzy trzon firmy, czyli tworzących ją ludzi, łatwiej jest rozwijać z pasją i zaangażowaniem nasze produkty. Odkrywamy niekończące się możliwości, pochylamy się nad każdym, najdrobniejszym detalem, ustawicznie inwestujemy w rozwój, tak żeby nasi klienci czuli że poprzez dbałość o oferowane im kwiaty sztuczne i rośliny, okazujemy zrozumienie ich potrzeb.

Relacje z naszymi klientami budujemy latami, a zaufanie jakim nas obdarzają to dla nas największa wartość.

Kwiaty sztuczne hurt

Wizja

Odzwierciedlamy naturę.
Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół

Odzwierciedlenie naturalnego piękna, podążanie za bieżącymi trendami w sztuce florystycznej, ale także tworzenie nowych, niepowtarzalnych produktów– to kluczowe pojęcia, które charakteryzują naszą filozofię działania. Obserwujemy rynek, szukamy nowych inspiracji, że być zawsze być krok przed, a nie krok za.

​Kombinacja wiedzy, wysiłków i oferta wysublimowanych produktów odzwierciedlających naturalne piękno roślin sprawiają, iż AGAWA jest solidnym i wiarygodnym partnerem.

Naszym celem jest projektowanie i tworzenie ekskluzywnych kwiatów sztucznych, drzew i roślin zielonych.

Z naciskiem na najwyższe standardy jakości,  produkty AGAWA cechują się unikatowym wzornictwem i wykonaniem. Na każdy sezon przygotowujemy nowe kolekcje, w szerokiej, zmieniającej się gamie kolorystycznej, tak żeby każdy z naszych klientów mógł stworzyć najlepszą dla siebie ofertę.

Nasze kwiaty sztuczne i rośliny odzwierciedlają naturalne piękno.

Co charakteryzuje naszą filozofię działania?

Odzwierciedlenie naturalnego piękna

Dbałość o każdy najdrobniejszy szczegół

Stała kontrola
jakości

Podążanie za bieżącymi trendami

Klienci

z całej Europy

Rozwijając firmę AGAWA zwiększamy zasięg naszych produktów, docierając na wciąż nowe rynki i dostosowując się do ich wymagań. Dbając o relacje z naszymi klientami, oferujemy również produkty na indywidualne zamówienie, w wybranych przez nich kolorach i wzorach.

 

Bądźcie z nami w kontakcie, jesteśmy otwarci na nowe możliwości współpracy! Chętnie spotkamy się z Wami osobiście w naszej siedzibie, ale jeśli okaże się to niemożliwe możemy spotkać się online i porozmawiać np. przez Whatsapp, Messenger czy Skype.

Kwiaty sztuczne hurt

Showroom / Magazyn

W siedzibie hurtowni AGAWA znajdziecie szeroką gamę całorocznych i sezonowych kwiatów sztucznych, roślin, drzew, traw i dodatków, które są dostępne w bieżącej sprzedaży. W specjalnie zaaranżowanym showroom prezentujemy przykładowe aranżacje z naszych kwiatów sztucznych, tak żeby zainspirować klientów i pokazać szerokie możliwości użycia.

 

Jeśli jesteś zainteresowany większą ilością lub unikatowym stworzonym tylko dla Ciebie wzorem lub kolorystyką, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia wg. indywidualnych potrzeb lub też zarezerwować wybrane modele z nadchodzących kolekcji.

Zapraszamy do naszej siedziby gdzie możemy się poznać, porozmawiać i doradzić w wyborze.

Dynamiczny Rozwój

Zwiększająca się oferta, nowe modele, bogatsza baza produktowa, skłoniły nas do decyzji o rozbudowie siedziby i stworzeniu unikatowego wnętrza, gdzie nasze produkty będą prezentowane Klientom w specjalnie zaaranżowanym showroomie. Już niedługo więcej informacji i szczegółów!!! 

kwiaty sztuczne hurtownia warszawa

Nasz Zespół

Poznaj nas bliżej