O nas - historia i wizja

Historia

Agawę tworzą ludzie.

AGAWA to odzwierciedlenie
naturalnego piękna...

Nie możesz odtworzyć natury, ale możesz ją odzwierciedlać.
 

Żeby stworzyć dobrze funkcjonującą firmę, trzeba kochać to co się robi i szanować nawzajem. AGAWA to nasz drugi dom. To miejsce do którego chcemy przychodzić, dbać o nie i ustawicznie rozwijać.

Agawa – to ludzie.

Tak samo jak dbamy o rozwój firmy, dbamy też o ludzi którzy ją tworzą, bo bez nich serce firmy nie biłoby tak mocno. Dzięki dbałości o to co tworzy trzon firmy, czyli tworzących ją ludzi, łatwiej jest rozwijać z pasją i zaangażowaniem nasze produkty. Odkrywamy niekończące się możliwości, pochylamy się nad każdym, najdrobniejszym detalem, ustawicznie inwestujemy w rozwój, tak żeby nasi klienci czuli że poprzez dbałość o oferowane im kwiaty sztuczne i rośliny, okazujemy zrozumienie ich potrzeb.

Relacje z naszymi klientami budujemy latami, a zaufanie jakim nas obdarzają to dla nas największa wartość.

Kwiaty sztuczne hurt

Wizja

Odzwierciedlamy naturę.
Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół

Odzwierciedlenie naturalnego piękna, podążanie za bieżącymi trendami w sztuce florystycznej, ale także tworzenie nowych, niepowtarzalnych produktów– to kluczowe pojęcia, które charakteryzują naszą filozofię działania. Obserwujemy rynek, szukamy nowych inspiracji, że być zawsze być krok przed, a nie krok za.

​Kombinacja wiedzy, wysiłków i oferta wysublimowanych produktów odzwierciedlających naturalne piękno roślin sprawiają, iż AGAWA jest solidnym i wiarygodnym partnerem.

Naszym celem jest projektowanie i tworzenie ekskluzywnych kwiatów sztucznych, drzew i roślin zielonych.

Z naciskiem na najwyższe standardy jakości,  produkty AGAWA cechują się unikatowym wzornictwem i wykonaniem. Na każdy sezon przygotowujemy nowe kolekcje, w szerokiej, zmieniającej się gamie kolorystycznej, tak żeby każdy z naszych klientów mógł stworzyć najlepszą dla siebie ofertę.

Nasze kwiaty sztuczne i rośliny odzwierciedlają naturalne piękno.

Co charakteryzuje naszą filozofię działania?

Odzwierciedlenie naturalnego piękna

Dbałość o każdy najdrobniejszy szczegół

Stała kontrola
jakości

Podążanie za bieżącymi trendami

Klienci

z całej Europy

Rozwijając firmę AGAWA zwiększamy zasięg naszych produktów, docierając na wciąż nowe rynki i dostosowując się do ich wymagań. Dbając o relacje z naszymi klientami, oferujemy również produkty na indywidualne zamówienie, w wybranych przez nich kolorach i wzorach.

 

Bądźcie z nami w kontakcie, jesteśmy otwarci na nowe możliwości współpracy! Chętnie spotkamy się z Wami osobiście w naszej siedzibie, ale jeśli okaże się to niemożliwe możemy spotkać się online i porozmawiać np. przez Whatsapp, Messenger czy Skype.

Kwiaty sztuczne hurt

Showroom / Magazyn

W siedzibie hurtowni AGAWA znajdziecie szeroką gamę całorocznych i sezonowych kwiatów sztucznych, roślin, drzew, traw i dodatków, które są dostępne w bieżącej sprzedaży. W specjalnie zaaranżowanym showroom prezentujemy przykładowe aranżacje z naszych kwiatów sztucznych, tak żeby zainspirować klientów i pokazać szerokie możliwości użycia.

 

Jeśli jesteś zainteresowany większą ilością lub unikatowym stworzonym tylko dla Ciebie wzorem lub kolorystyką, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia wg. indywidualnych potrzeb lub też zarezerwować wybrane modele z nadchodzących kolekcji.

Zapraszamy do naszej siedziby gdzie możemy się poznać, porozmawiać i doradzić w wyborze.

Dynamiczny Rozwój

Zwiększająca się oferta, nowe modele, bogatsza baza produktowa, skłoniły nas do decyzji o rozbudowie siedziby i stworzeniu unikatowego wnętrza, gdzie nasze produkty będą prezentowane Klientom w specjalnie zaaranżowanym showroomie. Już niedługo więcej informacji i szczegółów!!! 

kwiaty sztuczne hurtownia warszawa

Nasz Zespół

Poznaj nas bliżej

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Hurtownia Agawa

Dla naszych stałych klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, gdzie cała nasza oferta jest dostępna na jedno kliknięcie. Składanie zamówień oraz informacje o nowej ofercie i dostępności wybranych produktów, to główne funkcjonalności sklepu.