Nasz Zespół

Poznaj nas bliżej

AGAWA to nasza rodzina.

To historia, która trwa już blisko 30 lat, dzięki czemu nasze doświadczenie poparte jest latami ciężkiej pracy.

Hurtownia kwiatów sztucznych Agawa to dopracowane produkty, ale przede wszystkim zespół, dlatego poznajcie nas lepiej.

sztuczne kwiaty importer
sztuczne kwiaty importer

Agawa to nasza rodzina

Rodzice

Krysia i Wiesław

to od nich się zaczęło, to oni zasiali ziarnko, które potem dzięki dbałości urosło i rośnie dalej. Dzięki ich pomysłowi, wyczuciu i dbaniu o firmę jak o kolejne dziecko, Agawa zyskała siłę i możliwości rozwoju.

Rodzeństwo

Kasia i Piotrek

połączenie dwóch różnych osobowości, które dzięki współpracy i bliskim wzajemnym relacjom, są w stanie rozwijać wzajemnie swoje pomysły i wspierać się w realizacji kolejnych celów. Czasem jest wybuchowo, ale zawsze konstruktywnie.

Kasia, Beata, Gosia

Obsługa Klienta

nasz Piękny zespół odpowiadający za kontakt z klientem, dba na każdym poziomie, o to żeby nasi Klienci czuli się „zaopiekowani”, docenieni, a ich wszystkie pytania i prośby nigdy nie pozostały bez odpowiedzi. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy czuł się u nas komfortowo i mógł liczyć na indywidualne podejście.

Karolina

Marketing – „jak Nas widzą, tak nas piszą”

staramy się dbać w Agawie o każdy element naszej działalności, w tym o pokazanie naszych kwiatów sztucznych w jak najlepszym, fotograficznym, świetle. Czy to strona internetowa, czy sklep internetowy czy media społecznościowe – każdy detal ma znaczenie, więc dokładamy starań żeby Nasze produkty wyglądały zawsze pięknie.

Robert

Controlling i Logistyka

Doradca ekonomiczny i „sumienie biznesowe” całej firmy. Strażnik interesów przedsiębiorstwa. Wspiera Agawę w obszarze finansów i zapobiega nieuzasadnionym ekonomicznie decyzjom. Zwolennik just-in-time – dba o odpowiednie planowanie dostaw z Chin tak, aby kwiaty sztuczne i rośliny na czas docierały do magazynów hurtowni Agawa.

Stawiamy na profesjonalizm

Stawiamy na profesjonalizm i kompleksową obsługę, ale przede wszystkim na zaufanie i długotrwałe relacje

sztuczne kwiaty importer

Darek, Adam, Michał,
Krzysiek, Michał, Kuba i Paweł

Realizacja zamówień
/ Magazyn

każde zamówienie jest zawsze w pełni realizowane i wszystko musi się w nim zgadzać. Nasi Panowie odpowiedzialni za magazyn, nie tylko wydadzą i sprawdzą towar, ale także chętnie go dostarczą, jak zajdzie taka potrzeba. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, wiedzą co gdzie i komu, i właśnie dlatego Nasi klienci darzą ich takim zaufaniem.

    

AGAWA to ....

sztuczne kwiaty importer

Codziennie z zaangażowaniem i chęcią do pracy, obsługujemy klientów, dbamy o nasze produkty, o ich jakość, wzornictwo i niepowtarzalność. Znamy każdego klienta i jego potrzeby, bo może on u nas liczyć nie tylko na wybór unikatowego towaru, ale także na pyszną kawę, ciasto i przyjemną rozmowę.

.... po prostu MY

Skontaktuj się z nami

Podążaj za najnowszymi trendami świata kwiatów sztucznych

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Hurtownia Agawa

Dla naszych stałych klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, gdzie cała nasza oferta jest dostępna na jedno kliknięcie. Składanie zamówień oraz informacje o nowej ofercie i dostępności wybranych produktów, to główne funkcjonalności sklepu.