O nas - historia i wizja

Historia

Agawę tworzą ludzie.

AGAWA to odzwierciedlenie
naturalnego piękna...

Nie możesz odtworzyć natury, ale możesz ją odzwierciedlać.
 

Żeby stworzyć dobrze funkcjonującą firmę, trzeba kochać to co się robi i szanować nawzajem. Nasza firma to nasz drugi dom. To miejsce do którego chcemy przychodzić, dbać o nie i ustawicznie rozwijać.

Agawę tworzą ludzie.

Tak samo jak dbamy o rozwój firmy, dbamy też o ludzi którzy ją tworzą, bo bez nich serce firmy nie biłoby tak mocno. Dzięki dbałości o to co tworzy trzon firmy, czyli tworzących ją ludzi, łatwiej jest rozwijać z pasją i zaangażowaniem nasze produkty. Odkrywamy niekończące się możliwości, pochylamy się nad każdym, najdrobniejszym detalem, ustawicznie inwestujemy w rozwój, tak żeby nasi klienci czuli że poprzez dbałość o oferowany im produkt, okazujemy zrozumienie ich potrzeb.

Relacje z naszymi klientami budujemy latami, a zaufanie jakim nas obdarzają to dla nas największa wartość.

hurtownia kwiatów sztucznych warszawa

Wizja

Odzwierciedlamy naturę.
Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół

Odzwierciedlenie naturalnego piękna, z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, stała kontrola jakości oraz podążanie za bieżącymi trendami – to kluczowe pojęcia, które charakteryzują naszą filozofię działania.

​Kombinacja wiedzy, wysiłków i oferta wysublimowanych produktów odzwierciedlających naturalne piękno roślin sprawiają, iż AGAWA jest solidnym i wiarygodnym partnerem.

Naszym celem jest projektowanie i tworzenie kwiatów sztucznych, drzew i roślin zielonych.

Z naciskiem na najwyższe standardy jakości, nasze produkty cechują się unikatowym wzornictwem i wykonaniem. Na każdy sezon przygotowujemy nowe kolekcje, w szerokiej gamie kolorystycznej, tak żeby każdy z naszych klientów mógł stworzyć najlepszą dla siebie ofertę.

Nasze kwiaty sztuczne i rośliny odzwierciedlają naturalne piękno.

Co charakteryzuje naszą filozofię działania?

Odzwierciedlenie naturalnego piękna

Dbałość o każdy najdrobniejszy szczegół

Stała kontrola
jakości

Podążanie za bieżącymi trendami

Klienci

z całej Europy

Rozwijając firmę zwiększamy zasięg naszych produktów, docierając na wciąż nowe rynki i dostosowując się do ich wymagań. Dbając o relacje z naszymi klientami, oferujemy również produkty na indywidualne zamówienie, w kolorach i wzorach wybranych przez naszych klientów.

Bądźcie z nami w kontakcie, jesteśmy otwarci na nowe możliwości współpracy! Chętnie spotkamy się z Wami osobiście w naszej siedzibie, ale jeśli okaże się to niemożliwe możemy porozmawiać przez Whats up, Messenger czy Skype.

hurtownia kwiatów sztucznych warszawa

Showroom / Magazyn

W naszej siedzibie znajdziecie szeroką gamę całorocznych i sezonowych kwiatów sztucznych, liści, drzew, traw i dodatków, które są dostępne w bieżącej sprzedaży. W specjalnie zaaranżowanym showroom prezentujemy przykładowe aranżacje z naszych kwiatów sztucznych i dodatków, tak żeby zainspirować naszych klientów i uwydatnić piękno naszych produktów.

Jeśli jesteś zainteresowany większą ilością lub unikatowym stworzonym tylko dla Ciebie wzorem lub kolorystyką, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia wg. indywidualnych potrzeb lub też zarezerwować wybrane modele z nadchodzących kolekcji.

Zapraszamy do naszej siedziby gdzie możemy się poznać, porozmawiać i doradzić w wyborze.

Dynamiczny Rozwój

Zwiększająca się oferta, nowe modele, bogatsza baza produktowa, skłoniły nas do decyzji o rozbudowie siedziby i stworzeniu unikatowego wnętrza, gdzie nasze produkty będą prezentowane Klientom w specjalnie zaaranżowanym showroomie. Już niedługo więcej informacji i szczegółów!!! 

kwiaty sztuczne hurtownia warszawa

Nasz Zespół

Poznaj nas bliżej